Válasszon országot vagy régiót.

Close
Bejelentkezés Regisztráció Email:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Fiber Optic Kits

Ajánlott gyártók

3M
- A 3M innovatív megoldásokat kínál az elektronikai ipar számára, és vezető gyártója a fedélzeti, a vezetékes, a hátsó és a bemeneti / kimeneti (I / O) alkalmazások összekapcsolására. Ezek közé tartoznak a 3M ™ Wiremount szigetelőnyílású érintkező (IDC) csatlakozók, a Mi...Részletek
  • 8700-PS/APC 8700-PS/APC 3M Leírás:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • VOL-0573 VOL-0573 3M Leírás:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • 8765-APC 8765-APC 3M Leírás:CONNECTOR KIT SC/APC
  • 8765-UPC 8765-UPC 3M Leírás:CONNECTOR KIT SC/UPC
Agastat Relays / TE Connectivity
- A TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), hivatalosan a Tyco Electronics, 12 milliárd dolláros globális technológiai vezető. Csatlakoztathatóságunk és érzékelőnka megoldások elengedhetetlenek a mai egyre inkább összekapcsolt világban. A mérnökökkel együtt dolgozunkkoncepcióikat alkot...Részletek
  • 1985212-1 1985212-1 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC
  • 1278863-6 1278863-6 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125
  • 1278863-2 1278863-2 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:TEST KIT MTRJ SM JACK - ST
  • 1278861-5 1278861-5 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Az elektronikai összeköttetések vezető globális szállítójaként a Molex olyan innovatív megoldások tervezésére és fejlesztésére koncentrál, amelyek kritikus fontosságúak az olyan termékek számára, amelyek gyakorlatilag minden életútra vonatkoznak. Portfóliónk a világ legn...Részletek
  • 1060004100 1060004100 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
  • 1060004300 1060004300 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
  • 1060004000 1060004000 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
  • 1060004500 1060004500 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:LC QTERM SM (3.0MM CLB) 12 CONN.
36 related products
1
8700-PS/APC
8700-PS/APC
Gyártók: 3M
Leírás: CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
Raktáron: 3453 pcs
Letöltés: 8700-PS/APC.pdf
RFQ
VOL-0573
VOL-0573
Gyártók: 3M
Leírás: VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
Raktáron: 391 pcs
Letöltés:
RFQ
8765-APC
8765-APC
Gyártók: 3M
Leírás: CONNECTOR KIT SC/APC
Raktáron: 43 pcs
Letöltés: 8765-APC.pdf
RFQ
8765-UPC
8765-UPC
Gyártók: 3M
Leírás: CONNECTOR KIT SC/UPC
Raktáron: 42 pcs
Letöltés: 8765-UPC.pdf
RFQ
2529-K
2529-K
Gyártók: 3M
Leírás: KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
Raktáron: 137 pcs
Letöltés: 2529-K.pdf
RFQ
8700-PS/UPC
8700-PS/UPC
Gyártók: 3M
Leírás: CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
Raktáron: 6004 pcs
Letöltés: 8700-PS/UPC.pdf
RFQ
VOL-0563
VOL-0563
Gyártók: 3M
Leírás: VF-45 QUICK INSTALL KIT
Raktáron: 41 pcs
Letöltés: VOL-0563.pdf
RFQ
1985212-1
1985212-1
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC
Raktáron: 8 pcs
Letöltés: 1985212-1.pdf
RFQ
1278863-6
1278863-6
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125
Raktáron: 469 pcs
Letöltés: 1278863-6.pdf
RFQ
1278863-2
1278863-2
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST
Raktáron: 346 pcs
Letöltés: 1278863-2.pdf
RFQ
IF-FGB2
IF-FGB2
Gyártók: Industrial Fiber Optics, Inc.
Leírás: KIT FIBER OPTIC 12 ASST FIBERS
Raktáron: 7578 pcs
Letöltés:
RFQ
1278861-5
1278861-5
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125
Raktáron: 335 pcs
Letöltés: 1278861-5.pdf
RFQ
1060004100
1060004100
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
Raktáron: 1047 pcs
Letöltés: 1060004100.pdf
RFQ
1278862-5
1278862-5
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125
Raktáron: 388 pcs
Letöltés: 1278862-5.pdf
RFQ
1278861-2
1278861-2
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Raktáron: 313 pcs
Letöltés: 1278861-2.pdf
RFQ
1278862-6
1278862-6
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125
Raktáron: 666 pcs
Letöltés: 1278862-6.pdf
RFQ
1060004300
1060004300
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
Raktáron: 865 pcs
Letöltés: 1060004300.pdf
RFQ
1278862-2
1278862-2
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125
Raktáron: 298 pcs
Letöltés: 1278862-2.pdf
RFQ
1278861-3
1278861-3
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125
Raktáron: 690 pcs
Letöltés: 1278861-3.pdf
RFQ
45658
45658
Gyártók: Greenlee Communications
Leírás: FIBER OPTIC CUTTER/STRIPPER KIT
Raktáron: 72 pcs
Letöltés: 45658.pdf
RFQ
1278863-3
1278863-3
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ
Raktáron: 571 pcs
Letöltés: 1278863-3.pdf
RFQ
1278863-4
1278863-4
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC
Raktáron: 306 pcs
Letöltés: 1278863-4.pdf
RFQ
IF-FGB
IF-FGB
Gyártók: Industrial Fiber Optics, Inc.
Leírás: KIT FIBER OPTIC 6 ASST FIBERS
Raktáron: 13965 pcs
Letöltés:
RFQ
1278861-4
1278861-4
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125
Raktáron: 358 pcs
Letöltés: 1278861-4.pdf
RFQ
1278861-6
1278861-6
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125
Raktáron: 675 pcs
Letöltés: 1278861-6.pdf
RFQ
1278863-5
1278863-5
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC
Raktáron: 255 pcs
Letöltés: 1278863-5.pdf
RFQ
1060004000
1060004000
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
Raktáron: 2724 pcs
Letöltés: 1060004000.pdf
RFQ
1060004500
1060004500
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM SM (3.0MM CLB) 12 CONN.
Raktáron: 2997 pcs
Letöltés:
RFQ
1060002100
1060002100
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: SC QTERM (3MM PC+) 12 CONN
Raktáron: 3163 pcs
Letöltés: 1060002100.pdf
RFQ
1060004200
1060004200
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM SM BARE FIBER 12 CONN
Raktáron: 4738 pcs
Letöltés: 1060004200.pdf
RFQ
1060003000
1060003000
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
Raktáron: 5566 pcs
Letöltés: 1060003000.pdf
RFQ
1060002200
1060002200
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: ST QTERM 3MM SM12 WADH+ACC
Raktáron: 3571 pcs
Letöltés: 1060002200.pdf
RFQ
1060003100
1060003100
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM MM BARE FIBER 12 CONN
Raktáron: 6804 pcs
Letöltés: 1060003100.pdf
RFQ
1060002300
1060002300
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: SC QTERM (3MM SM) 12 CONN
Raktáron: 5498 pcs
Letöltés: 1060002300.pdf
RFQ
1060004400
1060004400
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: LC QTERM MM (3.0MM CLB) 12 CONN.
Raktáron: 4055 pcs
Letöltés:
RFQ
1060002000
1060002000
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: ST QTERM (3MM PC+)12 W/ADH+ACC
Raktáron: 3310 pcs
Letöltés: 1060002000.pdf
RFQ
36 related products
1