Válasszon országot vagy régiót.

Close
Bejelentkezés Regisztráció Email:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Fiber Optic Connectors - Adapterek

Ajánlott gyártók

Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Az elektronikai összeköttetések vezető globális szállítójaként a Molex olyan innovatív megoldások tervezésére és fejlesztésére koncentrál, amelyek kritikus fontosságúak az olyan termékek számára, amelyek gyakorlatilag minden életútra vonatkoznak. Portfóliónk a világ legn...Részletek
  • 1061271690 1061271690 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 1061151106 1061151106 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 1061140011 1061140011 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:BLCAPC CONN 8 POSITION
  • 0853350016 0853350016 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:CONN COUPLER SC-SC DUPLEX
Panduit
- innovatív megoldások biztosítása több mint 55 éve. A Panduit az innovációból született. 1955-ben elindítottuk az első termékünket, a Panduct Wiring Duct-ot, egy új találmányt, amely egyedülállóan szervezte a vezérlőpanel vezetékeit, és lehetővé tette új vezetékek gyors ...Részletek
  • FQZO-12-10B2 FQZO-12-10B2 Panduit Leírás:12-FIBER OM4 OPTIMIZED QUICKNET
  • FAP6WAQDLCZ FAP6WAQDLCZ Panduit Leírás:LC 10GIG OM3/OM4 FAP LOADED WIT
  • FHCXO-12-10AS FHCXO-12-10AS Panduit Leírás:OM3 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
  • FHCZA-12-10AS FHCZA-12-10AS Panduit Leírás:OM4 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
Conec
- A Conec világszerte vezető gyártója és gyártója az elektronikus összekapcsolási termékek széles választékának, amely a nagy megbízhatóságú alkalmazásokhoz, a nagy megbízhatóságú alkalmazásokhoz, az IP67-es kemény környezetekhez és az EMI-szűrő megoldásokhoz tervezett,...Részletek
  • 17-300230 17-300230 Conec Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 17-300380 17-300380 Conec Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 17-300680 17-300680 Conec Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • 17-300020 17-300020 Conec Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Conxall / Switchcraft
- Az 1946-ban alapított SWITCHCRAFT® székhelye Chicagóban, az USA-ban, és még ma is termékeket gyárt Chicagóban. 1999-ben a SWITCHCRAFT® megszerezte a Conquerall®-ot, amely a Villa Parkban, az IL-ban található, a drága környezetbarát csatlakozók és egyedi kábelszerkezetek egyik ve...Részletek
  • EHSC2M EHSC2M Conxall / Switchcraft Leírás:CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
  • EHST2MB EHST2MB Conxall / Switchcraft Leírás:CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
  • EHLC2 EHLC2 Conxall / Switchcraft Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
  • EHST2B EHST2B Conxall / Switchcraft Leírás:CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
Tripp Lite
- Az 1922-ben alapított Tripp Lite vezető szerepet tölt be a technológiailag innovatív gyártásban. 1981-ben bemutattuk a világ első, kifejezetten személyi számítógépekre tervezett UPS-jét. 1982-ben debütált az Isobar, a világ legfejlettebb hullám- és zajcsillapítója. Azóta a T...Részletek
  • N452-000 N452-000 Tripp Lite Leírás:CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX
  • T020-001-SC62 T020-001-SC62 Tripp Lite Leírás:FC MALE TO SC FEMALE 62.5/125 AD
  • T020-001-LC62 T020-001-LC62 Tripp Lite Leírás:FC TO LC 62.5/125 ADAPTER FOR MU
  • N455-000 N455-000 Tripp Lite Leírás:CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
1,721 related products
1061271690
1061271690
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 4135 pcs
Letöltés: 1061271690.pdf
RFQ
1061151106
1061151106
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 5029 pcs
Letöltés: 1061151106.pdf
RFQ
20800001065
20800001065
Gyártók: HARTING
Leírás: SCHNELLSPANNKUPPLUNG POF (4+CUTT
Raktáron: 640 pcs
Letöltés:
RFQ
FQZO-12-10B2
FQZO-12-10B2
Gyártók: Panduit
Leírás: 12-FIBER OM4 OPTIMIZED QUICKNET
Raktáron: 165 pcs
Letöltés: FQZO-12-10B2.pdf
RFQ
FAP6WAQDLCZ
FAP6WAQDLCZ
Gyártók: Panduit
Leírás: LC 10GIG OM3/OM4 FAP LOADED WIT
Raktáron: 678 pcs
Letöltés: FAP6WAQDLCZ.pdf
RFQ
N452-000
N452-000
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX
Raktáron: 5970 pcs
Letöltés: N452-000.pdf
RFQ
1061140011
1061140011
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: BLCAPC CONN 8 POSITION
Raktáron: 3459 pcs
Letöltés: 1061140011.pdf
RFQ
T020-001-SC62
T020-001-SC62
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: FC MALE TO SC FEMALE 62.5/125 AD
Raktáron: 3647 pcs
Letöltés: T020-001-SC62.pdf
RFQ
FHCXO-12-10AS
FHCXO-12-10AS
Gyártók: Panduit
Leírás: OM3 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
Raktáron: 201 pcs
Letöltés: FHCXO-12-10AS.pdf
RFQ
0853350016
0853350016
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER SC-SC DUPLEX
Raktáron: 5298 pcs
Letöltés:
RFQ
EHSC2M
EHSC2M
Gyártók: Conxall / Switchcraft
Leírás: CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX
Raktáron: 5434 pcs
Letöltés: EHSC2M.pdf
RFQ
EHST2MB
EHST2MB
Gyártók: Conxall / Switchcraft
Leírás: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
Raktáron: 5019 pcs
Letöltés: EHST2MB.pdf
RFQ
17-300230
17-300230
Gyártók: Conec
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 4997 pcs
Letöltés: 17-300230.pdf
RFQ
1061232300
1061232300
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
Raktáron: 3814 pcs
Letöltés: 1061232300.pdf
RFQ
A-FB-00RLFJ-LC7-1
A-FB-00RLFJ-LC7-1
Gyártók: ASSMANN WSW Components
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 6711 pcs
Letöltés: A-FB-00RLFJ-LC7-1.pdf
RFQ
T020-001-LC62
T020-001-LC62
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: FC TO LC 62.5/125 ADAPTER FOR MU
Raktáron: 3665 pcs
Letöltés: T020-001-LC62.pdf
RFQ
FHCZA-12-10AS
FHCZA-12-10AS
Gyártók: Panduit
Leírás: OM4 HD FLEX CASSETTE WITH 1 MPO
Raktáron: 142 pcs
Letöltés: FHCZA-12-10AS.pdf
RFQ
1061270110
1061270110
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 2771 pcs
Letöltés: 1061270110.pdf
RFQ
6113  COUPLING
6113 COUPLING
Gyártók: 3M
Leírás: CONN COUPLER RCPT ST-ST DUPLEX
Raktáron: 13114 pcs
Letöltés:
RFQ
17-300380
17-300380
Gyártók: Conec
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 2525 pcs
Letöltés: 17-300380.pdf
RFQ
17-300680
17-300680
Gyártók: Conec
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 2752 pcs
Letöltés: 17-300680.pdf
RFQ
EHLC2
EHLC2
Gyártók: Conxall / Switchcraft
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 5234 pcs
Letöltés: EHLC2.pdf
RFQ
1061270310
1061270310
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 6492 pcs
Letöltés: 1061270310.pdf
RFQ
FAP6WBUDLCZ
FAP6WBUDLCZ
Gyártók: Panduit
Leírás: LC OS1/OS2 FAP LOADED WITH SIX L
Raktáron: 797 pcs
Letöltés: FAP6WBUDLCZ.pdf
RFQ
1061154100
1061154100
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 3348 pcs
Letöltés: 1061154100.pdf
RFQ
1060043288
1060043288
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER MTP-MTP SIMPLEX
Raktáron: 3422 pcs
Letöltés: 1060043288.pdf
RFQ
1061230600
1061230600
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX
Raktáron: 2802 pcs
Letöltés: 1061230600.pdf
RFQ
09574410501000
09574410501000
Gyártók: HARTING
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 2606 pcs
Letöltés: 09574410501000.pdf
RFQ
FQXO-12-10AS
FQXO-12-10AS
Gyártók: Panduit
Leírás: 12-FIBER QN SFQ CASSETTE, SIX LC
Raktáron: 172 pcs
Letöltés: FQXO-12-10AS.pdf
RFQ
FQZN-12-10AS
FQZN-12-10AS
Gyártók: Panduit
Leírás: 12-FIBER QN SFQ CASSETTE, OM4 (5
Raktáron: 156 pcs
Letöltés: FQZN-12-10AS.pdf
RFQ
1061100000
1061100000
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
Raktáron: 21255 pcs
Letöltés: 1061100000.pdf
RFQ
1061151116
1061151116
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 4353 pcs
Letöltés: 1061151116.pdf
RFQ
FAP6WBUDSCZ
FAP6WBUDSCZ
Gyártók: Panduit
Leírás: SC FAP LOADED WITH SIX SC DUPLEX
Raktáron: 599 pcs
Letöltés: FAP6WBUDSCZ.pdf
RFQ
SW20-LCA-1
SW20-LCA-1
Gyártók: Hirose
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 4111 pcs
Letöltés: SW20-LCA-1.pdf
RFQ
FQXN-12-10AS
FQXN-12-10AS
Gyártók: Panduit
Leírás: 12-FIBER QN SFQ CASSETTE, SIX LC
Raktáron: 212 pcs
Letöltés: FQXN-12-10AS.pdf
RFQ
1061153100
1061153100
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 3623 pcs
Letöltés: 1061153100.pdf
RFQ
FAP12WAQDLC
FAP12WAQDLC
Gyártók: Panduit
Leírás: LC 10GIG OM3/OM4 FAP LOADED WIT
Raktáron: 580 pcs
Letöltés: FAP12WAQDLC.pdf
RFQ
1060590210
1060590210
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 2614 pcs
Letöltés: 1060590210.pdf
RFQ
1061261590
1061261590
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 5143 pcs
Letöltés: 1061261590.pdf
RFQ
17-300020
17-300020
Gyártók: Conec
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 6663 pcs
Letöltés: 17-300020.pdf
RFQ
1061151110
1061151110
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 3851 pcs
Letöltés: 1061151110.pdf
RFQ
N455-000
N455-000
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 7167 pcs
Letöltés: N455-000.pdf
RFQ
EHST2B
EHST2B
Gyártók: Conxall / Switchcraft
Leírás: CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX
Raktáron: 2018 pcs
Letöltés: EHST2B.pdf
RFQ
1061152110
1061152110
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Raktáron: 3501 pcs
Letöltés: 1061152110.pdf
RFQ
FAP6WEIDLC
FAP6WEIDLC
Gyártók: Panduit
Leírás: LC OM1 FAP LOADED WITH SIX LC DU
Raktáron: 988 pcs
Letöltés: FAP6WEIDLC.pdf
RFQ
HRFC-PA11-G1(52)
HRFC-PA11-G1(52)
Gyártók: Hirose
Leírás: ADAPTER (SOLID BODY TYPE), CL#70
Raktáron: 10577 pcs
Letöltés: HRFC-PA11-G1(52).pdf
RFQ
FAP6WAQDLC
FAP6WAQDLC
Gyártók: Panduit
Leírás: LC 10GIG OM3/OM4 FAP LOADED WIT
Raktáron: 1042 pcs
Letöltés: FAP6WAQDLC.pdf
RFQ
1061563000
1061563000
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX
Raktáron: 14915 pcs
Letöltés: 1061563000.pdf
RFQ
1,721 related products