Válasszon országot vagy régiót.

Close
Bejelentkezés Regisztráció Email:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Dugós kábelek

Ajánlott gyártók

3M
- A 3M innovatív megoldásokat kínál az elektronikai ipar számára, és vezető gyártója a fedélzeti, a vezetékes, a hátsó és a bemeneti / kimeneti (I / O) alkalmazások összekapcsolására. Ezek közé tartoznak a 3M ™ Wiremount szigetelőnyílású érintkező (IDC) csatlakozók, a Mi...Részletek
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
- Amphenol ICC, az Amphenol divíziója, az Amphenol FCI (AFCI) és az Amphenol IT Communications Products (AITC) 2017. januári igazítása révén jött létre. Az új Amphenol ICC divízió a következő Amphenol csoportokból áll: Amphenol FCI, Amphenol Kereskedelmi termékek, Amphenol nagysebe...Részletek
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Az elektronikai összeköttetések vezető globális szállítójaként a Molex olyan innovatív megoldások tervezésére és fejlesztésére koncentrál, amelyek kritikus fontosságúak az olyan termékek számára, amelyek gyakorlatilag minden életútra vonatkoznak. Portfóliónk a világ legn...Részletek
  • 0685610017 0685610017 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:CABLE ATA STR-R/A LATCH 7POS 1M
  • 0745470301 0745470301 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:CABLE MINI SAS EXT M-M 26POS 1M
  • 1111451101 1111451101 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:ZSFP+ 28G CU CBL 1M 30 AWG
  • 1002971101 1002971101 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:CBL ZQSFP+28G 30AWG 1M TEMPFLEX
Agastat Relays / TE Connectivity
- A TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), hivatalosan a Tyco Electronics, 12 milliárd dolláros globális technológiai vezető. Csatlakoztathatóságunk és érzékelőnka megoldások elengedhetetlenek a mai egyre inkább összekapcsolt világban. A mérnökökkel együtt dolgozunkkoncepcióikat alkot...Részletek
  • 2821262-2 2821262-2 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:SFP28 DIRECT ATTACH CA, 1.0M, 33
  • 2142970-4 2142970-4 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:ETHERNET CABLE SFP+
  • 2-2231368-3 2-2231368-3 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:QSFP 25GIG 30AWG .5 METER
  • 2142969-4 2142969-4 Agastat Relays / TE Connectivity Leírás:ETHERNET CABLE SFP+
Finisar Corporation
- A Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) globális technológiai vezetője a száloptikás alrendszereknek és komponenseknek, amelyek nagysebességű hang-, video- és adatkommunikációt tesznek lehetővé távközlési, hálózati, tárolási, vezeték nélküli és kábeltelevíziós alkalmazások...Részletek
  • FCCN410QD3C20 FCCN410QD3C20 Finisar Corporation Leírás:CABLE OPT 4X10 QSFP MALE 20M
  • FCBN425QB1C05 FCBN425QB1C05 Finisar Corporation Leírás:4X25G, QSFP CABLE ENDS 5M LENGTH
  • FCBN410QB1C10 FCBN410QB1C10 Finisar Corporation Leírás:CABLE OPT 4X10GBPS QSFP 10M
Panduit
- innovatív megoldások biztosítása több mint 55 éve. A Panduit az innovációból született. 1955-ben elindítottuk az első termékünket, a Panduct Wiring Duct-ot, egy új találmányt, amely egyedülállóan szervezte a vezérlőpanel vezetékeit, és lehetővé tette új vezetékek gyors ...Részletek
3,223 related products
SF-SFPP2EACTV-005
SF-SFPP2EACTV-005
Gyártók: Amphenol Commercial Products
Leírás: CABLE ASSY SFP+ M-M 5M
Raktáron: 593 pcs
Letöltés: SF-SFPP2EACTV-005.pdf
RFQ
8ES8-1AA21-0.75
8ES8-1AA21-0.75
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE ASSY SLIMLINE M-M 0.75M
Raktáron: 2912 pcs
Letöltés: 8ES8-1AA21-0.75.pdf
RFQ
8KH2-0723-0500
8KH2-0723-0500
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE ASSY 500MM TWINAX 1=1PC
Raktáron: 1091 pcs
Letöltés: 8KH2-0723-0500.pdf
RFQ
0685610017
0685610017
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CABLE ATA STR-R/A LATCH 7POS 1M
Raktáron: 39796 pcs
Letöltés: 0685610017.pdf
RFQ
760-10010-00050
760-10010-00050
Gyártók: CNC Tech
Leírás: CABLE SERIAL ATA 7 POS .5M
Raktáron: 48234 pcs
Letöltés: 760-10010-00050.pdf
RFQ
SF-NDCCGJ28GB-005M
SF-NDCCGJ28GB-005M
Gyártók: Amphenol Commercial Products
Leírás: CABLE ASSY SFP+ M-M 5M
Raktáron: 683 pcs
Letöltés: SF-NDCCGJ28GB-005M.pdf
RFQ
FCCN410QD3C20
FCCN410QD3C20
Gyártók: Finisar Corporation
Leírás: CABLE OPT 4X10 QSFP MALE 20M
Raktáron: 338 pcs
Letöltés: FCCN410QD3C20.pdf
RFQ
0745470301
0745470301
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CABLE MINI SAS EXT M-M 26POS 1M
Raktáron: 2111 pcs
Letöltés: 0745470301.pdf
RFQ
1410-P-17-00-3.00
1410-P-17-00-3.00
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/3M
Raktáron: 1405 pcs
Letöltés: 1410-P-17-00-3.00.pdf
RFQ
2821262-2
2821262-2
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: SFP28 DIRECT ATTACH CA, 1.0M, 33
Raktáron: 1828 pcs
Letöltés: 2821262-2.pdf
RFQ
9QA0-111-12-3.00
9QA0-111-12-3.00
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE TWIN AXIAL 30AWG 3M
Raktáron: 1278 pcs
Letöltés: 9QA0-111-12-3.00.pdf
RFQ
SF-NDCCGF28GB-000.5M
SF-NDCCGF28GB-000.5M
Gyártók: Amphenol Commercial Products
Leírás: CABLE ASSY SFP+ M-M 0.5M
Raktáron: 1466 pcs
Letöltés: SF-NDCCGF28GB-000.5M.pdf
RFQ
8KJ1-0727-0250
8KJ1-0727-0250
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE ASSY 250MM TWINAX 1=1PC
Raktáron: 1517 pcs
Letöltés: 8KJ1-0727-0250.pdf
RFQ
10117949-3020LF
10117949-3020LF
Gyártók: Amphenol FCI
Leírás: MINI-SAS HD ASY 4X4 12G 28AWG 2M
Raktáron: 1339 pcs
Letöltés: 10117949-3020LF.pdf
RFQ
P940-39I
P940-39I
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: CABLE ATA/SATA 39"
Raktáron: 21079 pcs
Letöltés: P940-39I.pdf
RFQ
8ES8-1DD21-0.75
8ES8-1DD21-0.75
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE ASSY SLIMLINE M-M 0.75M
Raktáron: 2732 pcs
Letöltés: 8ES8-1DD21-0.75.pdf
RFQ
5602-12-0142A-500
5602-12-0142A-500
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE SATA 3.0 R/A-ST 0.50M
Raktáron: 14438 pcs
Letöltés: 5602-12-0142A-500.pdf
RFQ
1111451101
1111451101
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: ZSFP+ 28G CU CBL 1M 30 AWG
Raktáron: 2410 pcs
Letöltés: 1111451101.pdf
RFQ
10110818-2030LF
10110818-2030LF
Gyártók: Amphenol FCI
Leírás: CABLE ASSY SFP+ 30AWG 3M
Raktáron: 4228 pcs
Letöltés: 10110818-2030LF.pdf
RFQ
2142970-4
2142970-4
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: ETHERNET CABLE SFP+
Raktáron: 1898 pcs
Letöltés: 2142970-4.pdf
RFQ
SF-QSFPPEXPAS-005
SF-QSFPPEXPAS-005
Gyártók: Amphenol Commercial Products
Leírás: CABLE ASSY QSFP+ M-M 5M
Raktáron: 481 pcs
Letöltés: SF-QSFPPEXPAS-005.pdf
RFQ
1002971101
1002971101
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CBL ZQSFP+28G 30AWG 1M TEMPFLEX
Raktáron: 1473 pcs
Letöltés: 1002971101.pdf
RFQ
FCBN425QB1C05
FCBN425QB1C05
Gyártók: Finisar Corporation
Leírás: 4X25G, QSFP CABLE ENDS 5M LENGTH
Raktáron: 113 pcs
Letöltés: FCBN425QB1C05.pdf
RFQ
PSF1PXA1.5MWH
PSF1PXA1.5MWH
Gyártók: Panduit
Leírás: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Raktáron: 1360 pcs
Letöltés: PSF1PXA1.5MWH.pdf
RFQ
AK-ESATA-100
AK-ESATA-100
Gyártók: ASSMANN WSW Components
Leírás: CABLE ESATA 7POS 1M
Raktáron: 12645 pcs
Letöltés: AK-ESATA-100.pdf
RFQ
1002971201
1002971201
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CBL ZQSFP+28G 30AWG 2M TEMPFLEX
Raktáron: 1193 pcs
Letöltés: 1002971201.pdf
RFQ
9QJ0-114-22-1.00
9QJ0-114-22-1.00
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE ASSY QSFP 28/30AWG 1M
Raktáron: 747 pcs
Letöltés: 9QJ0-114-22-1.00.pdf
RFQ
PSF1PXA1.5MBU
PSF1PXA1.5MBU
Gyártók: Panduit
Leírás: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Raktáron: 1300 pcs
Letöltés: PSF1PXA1.5MBU.pdf
RFQ
10119239-4040LF
10119239-4040LF
Gyártók: Amphenol FCI
Leírás: CABLE ASSY QSFP+ 14G 4M
Raktáron: 651 pcs
Letöltés: 10119239-4040LF.pdf
RFQ
8US4-AA119-00-0.50
8US4-AA119-00-0.50
Gyártók: 3M
Leírás: TWINAX HD MINISAS ST-ST W/SB .5M
Raktáron: 4310 pcs
Letöltés: 8US4-AA119-00-0.50.pdf
RFQ
0685610015
0685610015
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CABLE ATA STR-STR LATCH 7POS 1M
Raktáron: 16482 pcs
Letöltés: 0685610015.pdf
RFQ
SF-NDCCGF28GB-001M
SF-NDCCGF28GB-001M
Gyártók: Amphenol Commercial Products
Leírás: CABLE ASSY SFP+ M-M 1M
Raktáron: 1216 pcs
Letöltés: SF-NDCCGF28GB-001M.pdf
RFQ
SF-NDAQGF100G-002M
SF-NDAQGF100G-002M
Gyártók: Amphenol Commercial Products
Leírás: CABLE SFP+-QSFP+ M-M 2M
Raktáron: 311 pcs
Letöltés: SF-NDAQGF100G-002M.pdf
RFQ
SF-NDAAFJ100G-002M
SF-NDAAFJ100G-002M
Gyártók: Amphenol Commercial Products
Leírás: CABLE ASSY QSFP+ M-M 2M
Raktáron: 611 pcs
Letöltés: SF-NDAAFJ100G-002M.pdf
RFQ
8KH2-0723-0250
8KH2-0723-0250
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE ASSY 250MM TWINAX 1=1PC
Raktáron: 1271 pcs
Letöltés: 8KH2-0723-0250.pdf
RFQ
PSF1PXA2.5MBL
PSF1PXA2.5MBL
Gyártók: Panduit
Leírás: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Raktáron: 893 pcs
Letöltés: PSF1PXA2.5MBL.pdf
RFQ
0745460813
0745460813
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN CABLE MALE-MALE 28AWG .5M
Raktáron: 728 pcs
Letöltés: 0745460813.pdf
RFQ
10110818-3050LF
10110818-3050LF
Gyártók: Amphenol FCI
Leírás: CABLE ASSY SFP+ 28AWG 5M
Raktáron: 2706 pcs
Letöltés: 10110818-3050LF.pdf
RFQ
0747521101
0747521101
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CONN CABLE ASY SFP+ 30AWG M-M 1M
Raktáron: 2577 pcs
Letöltés: 0747521101.pdf
RFQ
FCBN410QB1C10
FCBN410QB1C10
Gyártók: Finisar Corporation
Leírás: CABLE OPT 4X10GBPS QSFP 10M
Raktáron: 278 pcs
Letöltés: FCBN410QB1C10.pdf
RFQ
S510-003
S510-003
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: SFF-8087 4-IN-1 32PIN SFF-8484
Raktáron: 1837 pcs
Letöltés: S510-003.pdf
RFQ
AK-SATA-050DL
AK-SATA-050DL
Gyártók: ASSMANN WSW Components
Leírás: CABLE SERIAL ATA R/A FEMALE .5M
Raktáron: 55339 pcs
Letöltés: AK-SATA-050DL.pdf
RFQ
8KJ2-0743-0250
8KJ2-0743-0250
Gyártók: 3M
Leírás: CABLE ASSY 250MM TWINAX 1=1PC
Raktáron: 1362 pcs
Letöltés: 8KJ2-0743-0250.pdf
RFQ
2-2231368-3
2-2231368-3
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: QSFP 25GIG 30AWG .5 METER
Raktáron: 2097 pcs
Letöltés: 2-2231368-3.pdf
RFQ
P952-003
P952-003
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: SATA TO ESATA TRANS CABLE M M 3'
Raktáron: 11448 pcs
Letöltés: P952-003.pdf
RFQ
5602-44-0142A-700
5602-44-0142A-700
Gyártók: 3M
Leírás: SATA 3.0 ST-ST LATCH 30AWG 0.70M
Raktáron: 12613 pcs
Letöltés: 5602-44-0142A-700.pdf
RFQ
2142969-4
2142969-4
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: ETHERNET CABLE SFP+
Raktáron: 1905 pcs
Letöltés: 2142969-4.pdf
RFQ
0745460807
0745460807
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: 8X PCIE CABLE ASSY
Raktáron: 320 pcs
Letöltés: 0745460807.pdf
RFQ
3,223 related products