Válasszon országot vagy régiót.

Close
Bejelentkezés Regisztráció Email:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Száloptikai kábelek

Ajánlott gyártók

CNC Tech
- A CnC Tech büszke arra, hogy megbízható ipari kapcsolatot és összekapcsolási megoldásokat kínál, amikor a kiváló minőségű alkatrészek és a versenyképes árképzés fontos tényezők. A 17 éves tapasztalattal a CnC Tech elkötelezett az egyre változó piac igényeinek kielégít...Részletek
Tripp Lite
- Az 1922-ben alapított Tripp Lite vezető szerepet tölt be a technológiailag innovatív gyártásban. 1981-ben bemutattuk a világ első, kifejezetten személyi számítógépekre tervezett UPS-jét. 1982-ben debütált az Isobar, a világ legfejlettebb hullám- és zajcsillapítója. Azóta a T...Részletek
  • N320-001 N320-001 Tripp Lite Leírás:DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1'
  • N458-001-62 N458-001-62 Tripp Lite Leírás:DUPLEX FIBER ADAPTR LC-M/SC-F 1'
  • N302-10M N302-10M Tripp Lite Leírás:CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33'
  • N520-06M N520-06M Tripp Lite Leírás:FIBER PATCH CABLE LC/LC 20FT
Panduit
- innovatív megoldások biztosítása több mint 55 éve. A Panduit az innovációból született. 1955-ben elindítottuk az első termékünket, a Panduct Wiring Duct-ot, egy új találmányt, amely egyedülállóan szervezte a vezérlőpanel vezetékeit, és lehetővé tette új vezetékek gyors ...Részletek
Bel
- Bel és csoportjai elsősorban a hálózati, távközlési, nagysebességű adatátvitel, kereskedelmi repülőgépipar, katonaság, szállítás és fogyasztói elektronika területén használt termékek tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkoznak. A termékek közé tar...Részletek
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Az elektronikai összeköttetések vezető globális szállítójaként a Molex olyan innovatív megoldások tervezésére és fejlesztésére koncentrál, amelyek kritikus fontosságúak az olyan termékek számára, amelyek gyakorlatilag minden életútra vonatkoznak. Portfóliónk a világ legn...Részletek
  • 1062831010 1062831010 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:QSFP MM50 OM3 ASSY OFNP
  • 1062250047 1062250047 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:FLEXI TRUNK CBL SM 24F PLN 50M
  • 1062840001 1062840001 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 1M
  • 1062830001 1062830001 Affinity Medical Technologies - a Molex company Leírás:QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP
16,993 related products
914S-2-5-01000-PL
914S-2-5-01000-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M
Raktáron: 3726 pcs
Letöltés: 914S-2-5-01000-PL.pdf
RFQ
912M-2-3-00300-PL
912M-2-3-00300-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 3M
Raktáron: 5379 pcs
Letöltés: 912M-2-3-00300-PL.pdf
RFQ
N320-001
N320-001
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1'
Raktáron: 4641 pcs
Letöltés: N320-001.pdf
RFQ
913M-2-3-01500-PL
913M-2-3-01500-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 15M
Raktáron: 1851 pcs
Letöltés: 913M-2-3-01500-PL.pdf
RFQ
912S-2-5-02500-PL
912S-2-5-02500-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 25M
Raktáron: 2384 pcs
Letöltés: 912S-2-5-02500-PL.pdf
RFQ
913M-2-1-00200-PL
913M-2-1-00200-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 2M
Raktáron: 5338 pcs
Letöltés: 913M-2-1-00200-PL.pdf
RFQ
F92ERLNLNSNM001
F92ERLNLNSNM001
Gyártók: Panduit
Leírás: 2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP
Raktáron: 2272 pcs
Letöltés: F92ERLNLNSNM001.pdf
RFQ
SCSC-6DTP010
SCSC-6DTP010
Gyártók: Bel
Leírás: FIBER OPTIC CBL MULTI SC/SC 1M
Raktáron: 7433 pcs
Letöltés: SCSC-6DTP010.pdf
RFQ
33012410010005
33012410010005
Gyártók: HARTING
Leírás: FO JUMPER CAB. ASSY-1,0M 2X LC D
Raktáron: 2241 pcs
Letöltés: 33012410010005.pdf
RFQ
DK-2611-02
DK-2611-02
Gyártók: ASSMANN WSW Components
Leírás: CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 2M
Raktáron: 5585 pcs
Letöltés: DK-2611-02.pdf
RFQ
N458-001-62
N458-001-62
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: DUPLEX FIBER ADAPTR LC-M/SC-F 1'
Raktáron: 3164 pcs
Letöltés: N458-001-62.pdf
RFQ
N302-10M
N302-10M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33'
Raktáron: 3019 pcs
Letöltés: N302-10M.pdf
RFQ
N520-06M
N520-06M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: FIBER PATCH CABLE LC/LC 20FT
Raktáron: 3441 pcs
Letöltés: N520-06M.pdf
RFQ
913M-2-3-01000-PL
913M-2-3-01000-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 10M
Raktáron: 2895 pcs
Letöltés: 913M-2-3-01000-PL.pdf
RFQ
FZ2ERLNLNSNM004
FZ2ERLNLNSNM004
Gyártók: Panduit
Leírás: 2 FIBER OM4 PATCH CORD, RISER (O
Raktáron: 2178 pcs
Letöltés: FZ2ERLNLNSNM004.pdf
RFQ
STST-6DTP020
STST-6DTP020
Gyártók: Bel
Leírás: FIBER OPTIC CBL MULTI ST/ST 2M
Raktáron: 7552 pcs
Letöltés: STST-6DTP020.pdf
RFQ
913S-2-5-00500-PL
913S-2-5-00500-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 5M
Raktáron: 4969 pcs
Letöltés: 913S-2-5-00500-PL.pdf
RFQ
17-300330-20
17-300330-20
Gyártók: Conec
Leírás: FIBER CBL ASSY ZINC IP67 20M
Raktáron: 480 pcs
Letöltés: 17-300330-20.pdf
RFQ
912S-2-5-01500-PL
912S-2-5-01500-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M
Raktáron: 2821 pcs
Letöltés: 912S-2-5-01500-PL.pdf
RFQ
LCLC-SDTP020
LCLC-SDTP020
Gyártók: Bel
Leírás: FIBER OPTIC CBL SGNL LC/LC 2M
Raktáron: 5587 pcs
Letöltés: LCLC-SDTP020.pdf
RFQ
1062831010
1062831010
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: QSFP MM50 OM3 ASSY OFNP
Raktáron: 852 pcs
Letöltés: 1062831010.pdf
RFQ
SCLC-SDTP030
SCLC-SDTP030
Gyártók: Bel
Leírás: FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 3M
Raktáron: 6269 pcs
Letöltés: SCLC-SDTP030.pdf
RFQ
912S-2-5-00700-PL
912S-2-5-00700-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 7M
Raktáron: 4395 pcs
Letöltés: 912S-2-5-00700-PL.pdf
RFQ
FX2ERLNLNSNM002
FX2ERLNLNSNM002
Gyártók: Panduit
Leírás: 2 FIBER OM3 LC DUPLEX TO LC DUPL
Raktáron: 2285 pcs
Letöltés: FX2ERLNLNSNM002.pdf
RFQ
N368-02M
N368-02M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6'
Raktáron: 4072 pcs
Letöltés: N368-02M.pdf
RFQ
N520-12M
N520-12M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: FIBER PATCH CABLE LC/LC 40FT
Raktáron: 3639 pcs
Letöltés: N520-12M.pdf
RFQ
913S-2-5-00100
913S-2-5-00100
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 1M
Raktáron: 5795 pcs
Letöltés: 913S-2-5-00100.pdf
RFQ
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
Gyártók: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Leírás: FIBER OPTIC CBL CONN SIMPLEX 10M
Raktáron: 6812 pcs
Letöltés: HFBR-RNS010Z.pdf
RFQ
1062250047
1062250047
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: FLEXI TRUNK CBL SM 24F PLN 50M
Raktáron: 184 pcs
Letöltés: 1062250047.pdf
RFQ
N320-25M
N320-25M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT
Raktáron: 2287 pcs
Letöltés: N320-25M.pdf
RFQ
106-1042-BL-00150-5
106-1042-BL-00150-5
Gyártók: CNC Tech
Leírás: MALE TO MALE, 1/1.0TOSLINK+LDPEI
Raktáron: 9938 pcs
Letöltés: 106-1042-BL-00150-5.pdf
RFQ
N520-07M
N520-07M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: FIBER PATCH CABLE LC/LC 23FT
Raktáron: 3346 pcs
Letöltés: N520-07M.pdf
RFQ
FXTRP7N7NANF020
FXTRP7N7NANF020
Gyártók: Panduit
Leírás: OM3 12 FIBER, PANMPO INTERCONNEC
Raktáron: 254 pcs
Letöltés: FXTRP7N7NANF020.pdf
RFQ
FX2ERQ1Q1SNM003
FX2ERQ1Q1SNM003
Gyártók: Panduit
Leírás: 2 FIBER OM3 PATCH CORD, LC PUSH
Raktáron: 2493 pcs
Letöltés: FX2ERQ1Q1SNM003.pdf
RFQ
17-300190-01
17-300190-01
Gyártók: Conec
Leírás: FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 1M
Raktáron: 878 pcs
Letöltés: 17-300190-01.pdf
RFQ
913S-2-5-02000-PL
913S-2-5-02000-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 20M
Raktáron: 2492 pcs
Letöltés: 913S-2-5-02000-PL.pdf
RFQ
914S-2-5-01500-PL
914S-2-5-01500-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 15M
Raktáron: 2857 pcs
Letöltés: 914S-2-5-01500-PL.pdf
RFQ
N320-02M
N320-02M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: DUPLEX FIBER PATCH CABLE 6FT
Raktáron: 5155 pcs
Letöltés: N320-02M.pdf
RFQ
912S-2-5-00300-PL
912S-2-5-00300-PL
Gyártók: CNC Tech
Leírás: FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M
Raktáron: 4230 pcs
Letöltés: 912S-2-5-00300-PL.pdf
RFQ
2061980-3
2061980-3
Gyártók: Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás: FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI
Raktáron: 591 pcs
Letöltés: 2061980-3.pdf
RFQ
1062840001
1062840001
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 1M
Raktáron: 779 pcs
Letöltés: 1062840001.pdf
RFQ
FX2ERLNLNSNM015
FX2ERLNLNSNM015
Gyártók: Panduit
Leírás: 2 FIBER OM3 LC DUPLEX TO LC DUPL
Raktáron: 1680 pcs
Letöltés: FX2ERLNLNSNM015.pdf
RFQ
1062830001
1062830001
Gyártók: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás: QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP
Raktáron: 899 pcs
Letöltés: 1062830001.pdf
RFQ
STST-6DTP010
STST-6DTP010
Gyártók: Bel
Leírás: FIBER OPTIC CBL MULTI ST/ST 1M
Raktáron: 7434 pcs
Letöltés: STST-6DTP010.pdf
RFQ
DK-2631-01
DK-2631-01
Gyártók: ASSMANN WSW Components
Leírás: CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 1M
Raktáron: 5433 pcs
Letöltés: DK-2631-01.pdf
RFQ
F92ERLNLNSNM003
F92ERLNLNSNM003
Gyártók: Panduit
Leírás: 2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP
Raktáron: 2110 pcs
Letöltés: F92ERLNLNSNM003.pdf
RFQ
FX2ERLNLNSNM001
FX2ERLNLNSNM001
Gyártók: Panduit
Leírás: 2 FIBER OM3 LC DUPLEX TO LC DUPL
Raktáron: 2483 pcs
Letöltés: FX2ERLNLNSNM001.pdf
RFQ
N320-15M
N320-15M
Gyártók: Tripp Lite
Leírás: CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 50'
Raktáron: 3193 pcs
Letöltés: N320-15M.pdf
RFQ
16,993 related products